Şehirler artık daha
“akıllı”
Şehirler artık daha
“güvenli”
Şehirler artık daha
“yaşanabilir”
Şirkete Genel Bakış
Bilişim sektörüne yenilikçi çözümler üretmek üzere 2015’in sonlarında kurulan Tam Bilişim, yerli ve milli imkanlarla, kamu kurum ve kuruluşlarıyla beraber çalışıp, şehirlerdeki yaşamı daha akıllı hale getirmeyi amaçlamaktadır.
Hedefimiz
İş dünyasındaki uzun vadeli etkinliğin, dürüstlük ve iş birliği ile sağlandığını biliyoruz. Dürüstlük ilkesi ile hareket ederken, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.
Hizmetler
Çözümler
Ürünler
KARİYER Alanında iddialı takım arkadaşlarıyla çalışmak istiyoruz...
Tam Bilişim olarak stratejilerimizi gerçekleştirmek için farklı deneyim ve yeteneklere sahip alanında iddialı takım arkadaşlarıyla çalışmak istiyoruz.

Sizleri bilişim sektöründe çalışmak; akıllı çözümler üreten ve şehirlerdeki yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen yenilikçi bir ekibin parçası olmaya davet ediyoruz.
DEĞERLERİMİZ
Tam Bilişim olarak şehirlerde daha kaliteli yaşam standartları sunabilmeyi amaçlıyoruz ve hedeflerimize ulaşmanın çok çalışmaktan, dürüst ve saygılı olmaktan, azimli olmaktan, zaman ve imkanları etkin kullanmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Verimliliğinin ve çalışanlarımızın motivasyonuna önem ve değer veriyoruz. Takım ruhu oluşturabilmenin çalışan ortamı bir iş yerinden çok bir yaşam ortamı olarak görebilme imkanı sunuyoruz.

Toplumumuz için birlikte çalışarak yaşam kalitesini yükselterek devamlılık sağlamayı hedefliyoruz.
Bize Yazın
Her türlü konuda görüş ve önerileriniz için bize yazabilirsiniz.
BİZİ ARAYIN +90 (212) 801 33 72
A : Merkez Mah. Bağlar Cad. No:14 B Blok Kat:6 34406 Kağıthane / İstanbul / Türkiye
E : info@tambilisim.com.tr